Obchodní společnost

Obchodní společnost TOP EKOS spol. s r.o. se sídlem v Žatci a kancelářemi v Praze a Brně patří mezi přední české exportéry zemědělských komodit. Svým partnerům nabízíme kompletní řešení v rámci prodeje své zemědělské úrody, a to od zajištění cenové úrovně pomocí termínovaných obchodů až po fyzickou exekuci a zpracování podkladů. Naší výhradní specializací je denní servis a zajištění cen zemědělských komodit pomocí finančních instrumentů na zahraničních burzách.

 

 

Z naší historie

Společnost TOP EKOS spol. s r.o. vznikla v roce 1996 za účelem nákupu a prodeje zemědělských komodit a ekonomického poradenství v rámci společnosti PRVNÍ ŽATECKÁ. TOP EKOS nebyla do roku 2009 aktivní na komoditní trhu a veškerá obchodní činnost související s obchodem chmele a agrárních produktů byla realizována společností PRVNÍ ŽATECKÁ. 

 

V roce 2009 došlo k prodeji akciové společnosti PRVNÍ ŽATECKÁ, a proto společnost Top Ekos zahájila svou obchodní činnost a díky tomu se v průběhu let stal TOP EKOS předním českým exportérem zemědělských komodit na tuzemském trhu.

kanceláře Top Ekos v Žatci
roční objem 0 tis. tun zemědělských komodit
přeprava 0 kamionů denně

Současnost

Naše firma je součástí skupiny PKD Holding, který patří mezi největší české dodavatele zemědělských staveb pro skladování komodit a živočišnou výrobu.

více na pkdholding.cz